Je nás jako šafránu

Tak už jsme tu! Jako všechno, co je na světě jedinečné, i nás je méně - jsme čtyři. V pondělí 7. února jsme vykoukli na svět v pořadí slečna růžová, modrý kluk, slečna oranžová a zelený kluk.

A jak se nám daří? Úplně báječně. Naše maminka Anika se o nás úplně náramně stará, na začátku k nám nechtěla pustit ani naši babičku Aiku. Teď už se o nás ráda podělí a babička hlídá s ní. Vlastně se ani jedna od nás nechtějí vůbec hnout. Maminka jde na záchod či jídlo jen, když ji Jirka odvleče na vodítku. Pořád nás čistí, zahřívá, dává mlíčko a když někdo z nás zakňučí, ihned nás kontroluje. A že se umíme pěkně nahlas ozvat, i když jsme jen čtyři, to posuďte sami ve videu.

Do našeho domečku nám postavili vlastní vyhřívané místečko, říkají mu solárko. Každý den nám mění koberec, smejčí v okolí a dokonce prý mají i novou vlastní psí pračku. Asi jsme opravdu vzácní, když nás pořád kontroluje maminka, Jirka s Mili váží, pan veterinář nás hned v pondělí kontroloval a ještě máme malou pečovatelku, která křičí: "mami mami, někdo pláče jen, když si zívneme."

Máme se prostě báječně a nic nám nechybí, snad jen nějaké ty výstavní tituly, ale na to je času dost.

Comments are closed.