Mají nové domovy!

new_home

Když Jirka parkuje, vždy říká, že má pověstné štěstí a v 99 % případů opravdu najde jedno jediné volné místo. Milu by to samozřejmě dávno vzdala a parkovala někde kilometr daleko. A jeho "pověstné štěstí" ho doporovázelo i nyní. Tak zaprvé má mě a Milunku, to už je životní štěstí samo o sobě. 🙂 A za druhé jsme našli pro moje štěňátka báječné domovy a nové páničky. Mám velkou radost, že se na ně tak moc těší, zajímají se o ně, navštěvují nás a jsou prostě báječní!

Možná si říkáte, jestli budu smutná? Nebudu, protože vím, že se budou mít pohádkově a ve všech nových domovech nebudou jen mazlíčkem, ale opravdovým členem rodiny. A navíc mi doma zůstane Anika 🙂

veterinar

Aby ale mohli naši školku opustit, přišel k nám ve středu můj pan veterinář Eda. Protože nás je hodně, vzal si na pomoc celou svou rodinu, a tak to pro nás byla vlastně i velká zábava. Jednoho po druhém nás důkladně prohlédl od čenichu až po ocásek. A pak začal s očkováním, tetovánín a čipováním. Ono to není jenom tak - provést takový úkon u fotbalového týmu! Navíc potom všechny potřebné informace zapisoval do očkovacích průkazů nebo pasů, a tak u nás strávili celý večer. Já jsem byla moc ráda, nejen protože je to můj oblíbený pan doktor, ale také protože jeho děti hlídaly pejsky a já jsem si tak mohla v klidu odpočinout. 🙂 A víte co, dneska má svátek?  Všechno nejlepší!!!

MVDr. Eduard Göpfert, Ph.D., který má v Brně ordinaci na ulici Lidická 53 (http://veterina-lidicka.webnode.cz/).

tlapka4 Aika a fotbalová jedenáctka

 

Comments are closed.