Mladí a hodně neklidní

LogoMili mi jednou kdysi dávno vykládala o zahraničním nekonečném seriálu, který běžel na obrazovkách za jejího mládí. Jmenoval se Mladí a neklidní. Tak toto přesně sedí na moje prcky! Dokáží být hodně neklidní 🙂 Všichni už mají pekelně ostré zoubky a okusují ve výběhu nejenom deky, hračky, ale také sami sebe. Když se pustí do hry, nevím na koho dřív dávat pozor. Dva se perou, třetí se kouká nebo se přidá, čtvrtý si hraje fotbal, pátý zase okusuje návštěvníka výběhu a co ti ostatní.. tak to nevím, protože to nestačím sledovat 🙂 Když skočím do výběhu (ano to jsem se naučila jsem lepší než dostihový kůň), okamžitě se na mě vrhne celá banda.. Ostatně to jste možná už sledovali na mém YouTube. Když si tam sedne kdokoliv, tak se na něj vrhnou také, skáčou a lezou a okusují, co se jen dá.

Já se mám pořád královsky a už jsem si trochu zvykla nechat je o samotě a nebýt tak starostlivá. Jsem také už úplně fit, zajdu si i třeba na delší procházku do lesa a vůbec se nechci vracet jako dřív. Sklízím za to patřičný obdiv všech doma. Jediné, co mě teda na těch dvou trochu štve je to, že mě hlídají, když ti prcci jí.. Jako normálně bych štěněcí granule nejedla, ale když jsou z cizí misky a jsem rychlejší než oni..? 🙂 Jenže teď už mi na to přišli a tak jim to musím nechat.

U nás se pořád fotí, točí a váží. Teď to bylo hlavně na Jirkovi a ten mě vůbec nefotil! Já jsem byla trochu smutná, proč se pořád mají fotit jen oni? No ale Milu maniak to vzala do svých rukou a naše selfie je na světě. Vidíte jak jsme šťastní? To proto, že všech 11 mrňousů je zdravých, rostou do krásy a podařilo se nám najít pro cvalíky báječné nové domovy, kde budou opravdu šťastní. Není tohle sen každého chovatele a psí mámy?

S láskou

tlapka4 Aika a fotbalová jedenáctka

obrázek-2

Jsme tak neklidní, že nám raději Jirka dnes zvýšil plot ve výběhu! 🙂

Comments are closed.